Poznaj nas bliżej!

Marzanna i Jacek Bryńscy

Właściciele
Z branżą turystyczną jesteśmy związani od 1992 roku, kiedy otworzyliśmy swoje pierwsze biuro podróży. Wtedy odkryliśmy, że można połączyć pracę z pasją. Kierujemy się dewizą, że sukces w tej branży to przede wszystkim zasługa stałych i długoletnich relacji z Klientami. Dzieląc się swoimi doświadczeniami i zarażając pracowników miłością do podróży, stworzyliśmy zespół Prestige4travel, który za główny swój cel stawia sobie, aby każdy Klient wrócił z wakacji zadowolony.
Wlasciciele

Oddział Wilanowska

Katarzyna Wołczacka

Specjalista ds. turystyki

Oddział Warszawa Wileńska

Agnieszka Bocheńska

Specjalista ds. turystyki

Od wielu lat pracuje w biurze podróży. Odwiedziła wiele miejsc, fascynuje się podróżami zarówno bliskimi jak i tymi dalekimi. Uwielbia zwiedzać, poznawać nowe smaki i kultury. Chętnie pomoże w wyborze Państwa wakacji marzeń!

Paweł Niedbał

Kierownik biura

Specjalista ds. turystyki, z branżą turystyczną związany od ponad 10 lat. Absolwent archeologii, w swoich podróżach nie omija żadnej okazji dom poznania miejsc przepełnionych duchem historii. Posiada uprawnienia przewodnika po Warszawie, którą uwielbia.

Magdalena Frankowska

Specjalista ds. turystyki

Z turystyka związana od kilkunastu lat. Pasjonatka podróży małych i dużych, planowanych i spontanicznych. Zakochana w kuchni i kulturze Hiszpanii. Każdego klienta traktuje indywidualnie, aby móc jak najlepiej dopasować ofertę do oczekiwań.

Oddział Wołomin

Ewa Sobiczewska

Specjalista ds. turystyki

Wieloletnie doświadczenie w turystyce, duża ilość odwiedzonych i sprawdzonych miejsc oraz indywidualne podejście do każdego klienta pozwolą mi przygotować dla Państwa odpowiednią ofertę. Bajeczne Karaiby czy zaskakująca i piękna Europa. Chętnie doradzę Państwu w zaplanowaniu wymarzonych wakacji.

Olga Chojecka

Kierownik biura

Z TUI związana od 2007“ roku. Bardzo dobra orientacja w kierunkach egzotycznych : Meksyk. Dominikana. Kuba. Jamajka. Sri Lanka i Japonia, jak również europejskich - uwielbiam Hiszpanię, często tam wracam. Jako mama dwójki dzieci, znająca potrzeby zarówno rodziców jak i maluchów, chętnie pomoże wybrać idealny rodzinny urlop.

Katarzyna Stępczyńska

Specjalista ds. turystyki

Specjalistka ds. turystyki związana z tą branżą od prawie 20 lat. Była na wszystkich kontynentach, z wyjątkiem Antarktydy bo zdecydowanie preferuje gorące klimaty. Uwielbia zwiedzać i pieszo okrywać nowe miejsca. Jej ukochane kierunki to Portugalia. Maroko i Nowa Zelandia

Oddział Piotrków Trybunalski

Agnieszka Bigos

Kierownik biura

Absolwentka kierunku marketing i zarządzanie. Uwielbia podróże bliskie i dalekie, zarówno plaże jak i wędrówki górskie, dlatego od zawsze marzyła o pracy w turystyce. Z wielkim zaangażowaniem wyszukuje najciekawsze oferty dla Klientów. Jej marzeniem jest pokazać swoim córkom najpiękniejsze zakątki naszej planety.

Ewa Kotynia

Specjalista ds. turystyki

Absolwentka kierunku pedagogika z turystyką. Doskonały kontakt z dziećmi i ich rodzicami pomaga jej w dobraniu najlepszej oferty, tak aby cała rodzina cieszyła się wspaniałym wyjazdem! Miłośniczka Grecji i Turcji, pragnąca jednak zwiedzić co najmniej pół świata. Marzy by zobaczyć rajskie plaże na Karaibach, ale również zdecydowanie chłodniejsze krajobrazy Islandii,

Oddział Tomaszów Mazowiecki

Adam Janowicz

Specjalista ds. turystyki

Od niemal roku spełnia swoje marzenie o pracy w turystyce. Bardzo cem sobie pracę z klientem i nawiązywanie nowych relacji. Szczególnie lubi poznawać europejskie kraje, marzy o odwiedzeniu wszystkich stolic. Pasjonat tajemniczej i nie do końca odbytej Europy Środkowej, którą poznaje ze swoją narzeczoną - świetnie doradzi w wyborze podróży dla dwojga, ale też z radością pomoże zaplanować wspaniałe rodzinne wakacje!

Michalina Adamczyk

Kierownik biura

Studiowała prawo oraz turystykę i rekreację. Miłośniczka zwiedzania europejskich stolic, doskonale zna Holandię i Belgię. Mówi po angielsku, niemiecku i rosyjsku. Interesuje się geografią i aktualnymi wydarzeniami na świecie. Marzy o wyprawie do Moskwy, Japonii i USA. Praca w biurze podróży daje jej wiele satysfakcji. Uśmiechnięta, energiczna i pomocna - na pewno świetnie doradzi w wyborze idealnej oferty!

Małgorzata Madzio

Specjalista ds. turystyki

Absolwentka studiów na kierunku Turystyka i Rekreacja. Zdobna wiedza pogłębiona została poprzez wyjazdy prywatne i służbowe, poznając nowe zwyczaje, ludzi i miejsca w Grecji, Hiszpanii, Egipcie, Turcji, Sycylii, na Wyspach Kanaryjskich i Maderze. Bazując na swoim doświadczeniu w doradzeniu klientom staram się podchodzić do każdego indywidualnie, a jako mama doskonale rozumiem potrzeby rodziców i ich pociech

Oddział Gdańsk Morena

Aleksander Bieliński

Specjalista ds. turystyki

Absolwent kierunku Turystyka i Rekreacja w Gdańsku. Od zawsze uzależniony od podróżowania. Lubi odkrywać nowe miejsca, poznawać lokalne kultury i ludzi oraz wspinaczkę górską. W pracy stawia na uśmiech i zadowolenie klienta. Marzy o wyprawie do USA . W swoich podróżach odwiedził już takie kraje jak: Chorwacja, Cypr, Egipt, Hiszpania (Fuerteventura, Lanzarote) Izrael, Słowenia, Turcja (Riwiera Turecka).

Bartosz Piewcewicz

Kierownik biura

Turystyka to jego pasja, jak i od ponad 10 lat codzienna praca. Dzięki licznym wyjazdom służbowym i prywatnym, zdobył bogatą wiedzę o wakacyjnych kierunkach. Kończąc jedną podróż, zaczyna już planować kolejną. Uwielbia Wyspy Kanaryjskie. Zaangażowany w stawiane przed nim zadania. Stara się dokładme poznać potrzeby swoich klientów aby perfekcyjnie doradzić im w wyborze upragnionego odpoczynku.

Alicja Hering-Zygało

Zastępca kierownika biura

Podróżowanie i zwiedzanie świata jest jej pasją. Z TUI związana od 2011 roku. Wieloletnie doświadczenie przekłada na dopasowanie oferty indywidualnie skrojonej do potrzeb klienta. Uwielbia kontakt z ludźmi, dzięki swojej otwartości nawiązuje znakomite relacje zarówno z dorosłymi, jak i z dziećmi. Chętnie doradzi w wyborze najlepszych wakacji a największa satysfakcją w codziennej pracy są powracający zadowoleni klienci.

Oddział Wilanów Alto

Grzegorz Wróblewski

Specjalista ds. turystyki

Absolwent studiów na kierunku turystyka i rekreacja. Miłośnik aktywnego spędzania czasu wolnego, a w szczególności jazdy na rowerze. Chętnie opowiada o miejscach, które zobaczył. Jego ulubionym kierunkiem jest Hiszpania, do której odwiedzenia gorąco zachęca. W pracy zawodowej nic bardziej go nie cieszy, niż satysfakcja klientów z udanych wakacji.

Katarzyna Żydzik

Kierownik biura

Z branżą turystyczną związana od 10 lat. Z wykształcenia filolog języka hiszpańskiego. Mówi biegle po hiszpańsku, portugalsku i angielsku. Posiada również dyplom zarządzania i marketingu w turystyce, hotelarstwie i gastronomu, uprawnienia pilota wycieczek zagranicznych oraz patent sternika motorowodnego. Jej pasją są podróże, historia oraz literatura. Z pewnością zarazi Państwa swoją miłością do Hiszpanii oraz Portugalii, w których czuje się jak w domu (mieszkała w stolic)' Gaudiego - Barcelonie).

Klaudia Pisarzewska

Specjalista ds. turystyki

Absolwentka Wyższej Szkoły Turystyki i Języków Obcych w Warszawie, technik obsługi turystycznej oraz magister Komunikacji Społecznej i Dziennikarstwa. Z turystyką związana od 10 lat. To właśnie z Tui zaczynała swoją przygodę z branżą turystyczną i po latach znów wróciła - jak to się mówi: „Stara miłość nie rdzewieje”. W' czasie wolnym uwielbia spędzać aktywnie czas z rodziną i przyjaciółmi.

Współpracujemy z najlepszymi firmami turystycznymi na świecie

Zaufaj sprawdzonym markom


Doświadczenie

Dołącz do grona zadowolonych klientów

Odwiedziliśmy

0

kontynentów

Byliśmy w ponad

0

krajach

Obejrzeliśmy ponad

0

hoteli

Zaufało nam już ponad

100

klientów

Odwiedź nas na Instagramie